MUDr Blanka Malinová - Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost


IČO 75093472

adresa: Divadelní náměstí 3, 350 02 Cheb  [mapa]

telefon: (420) 354 435 626    

email: divadelni3@seznam.cz   (při sdělení záležitostí, kde očekáváte rychlou odpověď, používejte prosím výhradně telefon)

smluvní pojišťovny: 111 (VZP), 201, 205, 207, 211,333. 

Ordinace je zapojena v programu kvality péče AKORD VZP

                                                                                                                                                                                                           

Lékaři ordinace jsou zapojeni do systému celoživotního vzdělávání


Nové registrace

Protože dnešní 19 letí, kteří jsou ze silných ročníků, v současné době přecházejí vzhledem k věku již k lékařům pro dospělé, uvolnila se kapacita pro nové registrace dětských pacientů.
O registraci novorozenců a nových pacientů se domluvte telefonicky nebo raději osobně přímo s lékařem. Budoucí maminky prosíme, aby se s námi o registraci dítěte domluvily předem.


- - -

Telefonické dotazy na výsledky jsou možné denně v 10:00 - 12:00 hod.

Přejete-li si v ordinaci hovořit pouze s lékařem bez přítomnosti zdravotní sestry, požádejte o to nebo se objednejte ke konzultaci v určené hodiny.


! Od 1.4. 2012 platí nový zákon o zdravotních službách !  více v oddílu Ostatní                                


Neodkládejte žádosti a potvrzení o zdravotním stavu
( tábory, školy, zdravotní způsobilost, potvrzení pro úřady). Jejich platnost je obyčejně 6 - 12 měsíců, je tedy lépe přijít si pro ně s předstihem.  Termíny naší dovolené jsou uvedeny v oddílu "ordinační doba"


Pro akutní případy nás v době event. dovolené zastupuje MUDr. Miroslav Rákos ve druhém patře naší budovy. (tel. 354 433 673)

O co vás prosíme

  • děti do 15 let má doprovázet vždy dospělý člen rodiny (Zákonný zástupce může ale předem v ordinaci písemně stvrdit, že nezletilý pacient nad 15 let bude k lékaři docházet bez jeho doprovodu sám. Na tomto dospělém však je, aby vždy zvážil konkrétní situaci, protože je to pak nezletilý pacient, kdo je informován a  uděluje souhlas s vyšetřením a léčbou. 
  • k preventivní prohlídce ( ve 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 a 17 letech ) a k výstupní prohlídce před 19. rokem se objednejte raději v předstihu telefonicky na termín, který Vám vyhovuje. Nečekejte na pozvánku. S sebou přineste dosud neodevzdané zprávy lékařských vyšetření za dobu od minulé preventivní prohlídky. K doplnění anamnézy nám sdělte případné nové onemocnění pacientových příbuzných. Při preventivních prohlídkách v 5 a v 11 létech lze dítě současně i naočkovat látkou určenou k očkování pro tento věk (viz kapitola očkování). 
  • dodržujte rozdělení ordinační doby pro zdravé a nemocné a s vyjímkou závažných důvodů respektujte přestávku po ranní ordinaci
  • nahlašte případnou změnu adresy, pojišťovny, telefonního čísla
  • vypněte telefon před vstupem do ordinace
  • Đối với bệnh nhân người Việt Nam, chúng tôi yêu cầu phải có người có khả năng dịch rõ được những triệu chứng của trẻ và hiểu được phương pháp điều trị do bác sĩ đưa ra.
    (Vietnamské pacienty prosíme, aby je doprovázel vždy někdo, kdo dokáže jednoznačně vysvětlit potíže dítěte a pochopit navrženou léčbu.)

Jak se domluvíme: česky, slovensky, německy/ deutsch, rusky/ по-ру́сски